ZAHVALA

Spoštovani,

najlepše se vam zahvaljujem za sodelovanje ali udeležbo na okrogli mizi Društva bibliotekarjev Ljubljana »Nova pravila, novi standardi na področju bibliotekarstva«, ki je bila 18. 11. 2021 izvedena na daljavo. Iskrena hvala, ker ste si vzeli čas za razpravo in delili z nami svoje znanje in mnenje. Izmenjali smo si veliko izkušenj, znanja, ter mnenj, ki bodo gradniki prihodnjih strokovnih uspehov.

Lepo vas pozdravljam in želim vam veliko zdravja,
mag. Ana Zdravje
predsednica DBL

Spoštovani.

Nova pravila, novi standardi so stalnica na področju bibliotekarstva. Na tokratno jesensko strokovno srečanje smo povabili različne predavatelje, da predstavijo, kaj je novega, pomembnega. Čas bo namenjen raznovrstnim aktualnim vprašanjem, na katera bomo skupaj iskali odgovore in rešitve, zato se nam pridružite na okrogli mizi Društva bibliotekarjev Ljubljana z naslovom »Nova pravila, novi standardi na področju bibliotekarstva«, ki bo potekala v četrtek, 18. novembra 2021, ob 15.00 (predvidoma dve uri). Zaradi še vedno nestabilne epidemiološke situacije bo okrogla miza izvedena na daljavo.

Zaradi lažje organizacije in izdaje potrdil o udeležbi vas prosimo, da se prijavite na povezavi: https://1ka.arnes.si/a/32730

Srečanje bo potekalo na povezavi:  https://us06web.zoom.us/j/83989148733

Okrogla miza bo vsebinsko razdeljena na dva sklopa:

1. Kratka predstavitev pravil, standardov oz. kaj je novega, pomembnega (do 5 min)

Sodelujoči:
Marjan Gujtman, Ministrstvo za kulturo RS

dr. Melita Ambrožič, Narodna in univerzitetna knjižnica
dr. Alenka Kavčič Čolič, Narodna in univerzitetna knjižnica
dr. Gorazd Vodeb, Narodna in univerzitetna knjižnica
prof. dr. Polona Vilar, UL Filozofska fakulteta
Romana Fekonja, Zavod RS za šolstvo
Razprava